Mekorama

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.3 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Martin Magni
İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirip keyifle oynayabileceğiniz muhteşem bir oyun geldi.

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirip keyifle oynayabileceğiniz muhteşem bir oyun geldi. 

Mekorama adlı oyunumuzda labirent gibi bir platformda tuhaf görünümlü karakterimizi yönlendirecek ve hedefe ulaştırmaya çalışacaksınız. Mekorama oyununun en güzel yanlarından biri de Apple?dan tasarım ödülü almayı başaran bulmaca oyunu Monument Valley oyununa oldukça benziyor olasıdır. Yani oyunumuz oldukça kaliteli olmakla beraber, eğlencesi garantili bir oyundur. Onlarca bulmacayı çözmeye çalışacağınız Mekorama oyununa sahip olarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. 

Renkli ve ilginç görünümlü karakterimiz labirentin içine düşmesiyle oyun başlıyor. Seviyeyi geçebilmek için etrafta ki objelere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yolu geçmek için kendinize objelerden yol yapmalı ve bulmacaları çözmeye çalışmalısınız. Böylelikle seviyeleri geçemeye çalışacaksınız. Sizde eğlenceli ve renkli tabi bunun yanı sıra biraz da düşündürücü oyunları seviyorsanız Mekorama oyununa sahip olarak işe başlayabilirsiniz. 

Oyunumuz belli bir seviyeye kadar ücretsiz bir şekilde ilerliyor ve daha sonra bir seviyede ücretli alımlar gerekiyor. Bunlara dikkat etmelisiniz. 

Daha Fazla Göster
Mekorama indir
DİĞER SÜRÜMLER